Середа, 22 Травня, 2024
HomeВідбудоваВажливий сигнал для бізнесу: McDonald's відкрились на автотрасі М-06 «Київ – Чоп»

Важливий сигнал для бізнесу: McDonald’s відкрились на автотрасі М-06 «Київ – Чоп»

21 липня, компанія McDonald’s відкрила перший заклад біля автотраси М-06 «Київ – Чоп» у Житомирській області за 127 кілометрів від Києва. Відкриття закладу було заплановане ще до повномасштабного вторгнення рф.

Відкриття ресторану компанії на дорозі M-06 стало результатом переговорів Олександра Кубракова з керівництвом McDonald’s, розпочатих ще декілька років тому.

«McDonald’s Ukraine є одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні, які створюють сучасну та доступну інфраструктуру. Тепер це стосується не лише великих міст. Відкриття нового об’єкту на трасі М-06 «Київ – Чоп» — важливий сигнал для бізнесу: відновлення та розвиток можливі навіть попри війну», — заявив Олександр Кубраков, Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.

Новий McDonald’s став одним із найбільших в Україні — його площа становить понад 500 кв. м, має 133 місця в залі та 116 на терасі. Біля ресторану розташована парковка для великих автобусів.

Заклад працюватиме з 7:30 до 22:00 з дотриманням розширених правил безпеки, впроваджених компанією. Ресторан зачинятиметься під час повітряної тривоги і відновлюватиме роботу орієнтовно через годину після її скасування.

Міністерство інфраструктури України

Варто уваги

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here