Середа, 22 Травня, 2024

Скоро купити/продати авто можна буде в кілька кліків

У Дії буде доступна революційна послуга перереєстрації авто: купити чи продати автомобіль можна буде в кілька кліків. Долучайтеся до бета-тесту.

Незабаром у застосунку Дія запрацює одна з найочікуваніших послуг для водіїв — перереєстрація авто онлайн. Сервіс повністю змінить підхід до купівлі-продажу авто. Долучайтеся до тестування, щоб першими скористатися зручною послугою.

Щорічно більше ніж мільйон українців купують чи продають авто. Зовсім скоро перереєструвати авто можна буде в кілька кліків у Дії без зайвих перевірок та посередників. Це значно прискорить процес і прибере корупційні ризики. Адже перевірка авто та користувачів здійснюватиметься автоматично, без участі адміністратора. 

Послуга буде доступна для легкових авто, мотоциклів чи мопедів. У застосунку продавцю потрібно сформувати заяву в Дії та поділитися QR-кодом або посиланням на договір. Покупцеві лише необхідно його підписати і вибрати — залишити старий номерний знак або змінити на новий зі спеціальною серією. 

Також у Дії також можна буде замовити доставку техпаспорта та нового номерного знака на відділення Укрпошти, замість того, щоб повторно їхати до сервісного центру та стояти в чергах.

Зверніть увагу, що вже під час бета-тестування ви реально купуєте чи продаєте авто. Долучитися до бета-тесту можуть повнолітні українці, які мають:

  • транспортний засіб, який хочуть продати/купити;
  • РНОКПП;
  • ID, закордонний паспорт або посвідку на проживання;
  • зареєстроване місце реєстрації проживання;
  • Дія.Підпис.

Долучитися до бета-тесту можна за посиланням.

Послуга реалізовується Мінцифрою разом з Міністерством внутрішніх справ, Головним сервісним центром МВС, ДП «Інфотех» та АТ «Укрпошта».

diia.gov.ua

Варто уваги

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

HomeГромадянам та бізнесуСкоро купити/продати авто можна буде в кілька кліків