Середа, 22 Травня, 2024

Грант на власний бар

Юлія Панець та Владислав Сипячов – власники двох Ескобарів в спальному районі Києва – в ЖК “Варшавський” та ЖК “Галактика”. Відвідувачів їхніх закладів завжди чекає не лише чудова кава, а ще смачне небанальне меню, яскрава барна карта, дружня атмосфера.

Інформацію про урядову грантову програму “Власна справа” пара дізналась з соцмереж. Вирішили подати заявку на грант: дуже потрібна була якісна кавова машина, саме на неї й були витрачені основні грантові кошти.

“Нова кавова машина стала для нас локомотивом – ділиться Юлія – по- перше, змінилась якість кави, це відмітили всі наші відвідувачі. По-друге, в нас збільшилась кількість клієнтів, а постійні почали заходити частіше – просто на каву. Це вплинуло на обидва наші заклади та надихнуло нас рухатись далі. Завдяки цьому ми відчули сили відкрити нове місце. І тепер – не по франшизі, а під власним брендом!”

Новий стріт-фуд заклад з крафтовими напоями від Влада та Юлії – “Мева” – відкривається зовсім скоро в ЖК “Варшавський”. 

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

Мінекономіки

Варто уваги

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

HomeЧасописВдомаГрант на власний бар