Середа, 22 Травня, 2024
HomeНовиниНеправильно змушувати біженців повертатися до України. Зеленська

Неправильно змушувати біженців повертатися до України. Зеленська

Перша леді Олена Зеленська заявила, що значній кількості українських біженців нікуди повертатись, а будь-де в Україні їм загрожує небезпека.

Про це вона сказала коментарі проекту Радіо Свобода “Ти як?” в Ризі, куди прибула для участі в міжнародній конференції, яка присвячена поверненню українських дітей з депортації.

Зеленська прокоментувала питання можливого повернення українських біженців додому з країн Європи. Перша леді переконана, що демократичні країні не робитимуть різких рухів у цьому питанні.

Це неправильно – силити людей повертатися, коли їм нема куди повернутися. Давайте будемо чесними. Більшість наших вимушених переселенців не може повернутися додому, тому що їхній дім знищено. Тому я впевнена, що демократичні країни не будуть робити різких рухів. Це наші партнери, це країни, які нас підтримують. І я думаю, що не треба хвилюватися через те, що будуть якісь недружні для України дії“, – наголосила вона.

Зеленська сподівається, що всі українські жінки, які виїхали з дітьми з міркувань безпеки, матимуть змогу повернутися, однак для цього “потрібен мир, потрібен спокій, потрібне відновлення, щоб людям було куди повернутися, щоб вони були спокійні за своїх дітей, за їхнє виховання та здоров’я”.

УНІАН

Варто уваги

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

НОВИНИ